نقد و بررسی گوشی موبایل اپل مدل آیفون8 پلاس قرمز
...راهی...  1397/09/20 

سلام به گوشیلویی های عزیز و همیشه همراه..

 

موضوع بررسی اینبارمون گوشی موبایل اپل مدل آیفون8 پلاس قرمز هست:

 

ابتداعا لازم به ذکر هست که؛ گوشی"آیفون 8 پلاس قرمز"، دقیقا مانند گوشی "آیفون 8 پلاس" هست و ما در اینجا جزئیات این مدل رو بررسی نمیکنیم. لطفا برای دیدن جزئیات کامل این مدل به این لینک مراجعه کنید. 

 

و اما در مورد گوشی آیفون 8 پلاس قرمز باید گفت که:

شرکت اپل در تاریخ 20 فروردین 1397، از نسخه (PRODUCT (RED دو پرچمدار جدید خودش یعنی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس رو رونمایی کرد. بین این مدل و رنگ های دیگه اون هیچ تفاوت خاصی وجود نداره فقط از نظر رنگ با هم متفاوت هستن. در سال قبل پس از چند ماه از معرفی آیفون 7 و 7 پلاس، نسخه قرمز رنگ اون معرفی شده بود که پس از معرفی گوشی های نسل جدید، تولید اونها متوقف شد. این نسخه قرمز رنگ جدید، نسبت به نسخه قرمز آیفون های 7 و 7 پلاس از لحاظ رنگ تغییر زیادی کرده و بسیار زیباتر شد.

 

آیفون 8 و 8 پلاس به دلیل پشتیبانی از شارژر بیسیم، قاب پشت اونها از جنس شیشه ساخته شدن پس در هنگام مواجه شدن با نور، بازتاب بسیار زیباتری دارن به همین دلیل هست که رنگ قرمز آیفون 8 نسبت به آیفون 7 براق تر هست.

 

 

از لحاظ ترکیبی، ترکیب رنگ مشکی و قرمز بسیار زیباتر از ترکیب رنگ سفید و قرمز هست به همین منظور شرکت اپل در آیفون 8 از رنگ مشکی برای دور صفحه نمایش استفاده کرده. همانطور که مکیدونید قسمتی از سود آیفون های قرمز رنگ به صندوق جهانی حمایت از ایدز واریز میشه پس کاربرانی که این نسخه رو خریداری میکنن، نقش بسیاری در مبارزه با ایدز دارن..!

 

 

نسخه قرمز رنگ آیفون 8 و 8 پلاس در دو ظرفیت 64 و 256 گیگابایت عرضه میشن. این نسخه به دلیل اینکه کمتر وارد بازار ایران شده، پیدا کردن اون در بازار کمی مشکل هست و به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر نسخه ها بهره میبرن.

 

گوشیلویی ها پرچم شون همیشه بالاست..


نظرات کاربران
ارسال نظر