اخبار
آی‌فون‌های 2019 احتمالا به‌همراه لنز تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی 3 برابری و باتری بزرگ‌تر عرضه می‌شوند
01\11\1397               منبع:  itresan.com

 

شارژدهی باتری آی‌فو‌ن‌های اپل نامطلوب نیست؛ اما مشخصا مناسب نیز محسوب نمی‌شود. با وجود پیشرفت‌های کلان اپل در حوزه فناوری طی سالیان اخیر، شارژدهی باتری کماکان یکی از مشخصه‌های کاملا حل‌ و فصل نشده به‌ شمار می‌رود. با این‌ حال در صورت صحت جدیدترین شایعات مطرح شده، احتمالا این رویه امسال و با عرضه آی‌فون‌های 2019 تغییر می‌کند.


به گفته وب‌سایت AppleInsider یک حساب‌ کاربری با شناسه iCTech گزارشی خارج از کشور چین را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد. وی ادعا می‌کند که به اطلاعاتی پیرامون آی‌فون‌های جدید اپل برای سال جاری دست یافته است. بر اساس این گزارش، آی‌فون‌های جدید از باتری‌های 4000 میلی‌آمپر ساعتی استفاده خواهند کرد که در مقایسه با ظرفیت باتری آی‌فون‌های کنونی پیشرفت قابل‌ توجهی را نشان می‌دهند؛ چرا که آی‌فون XS مکس از یک باتری 3175 میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌گیرد.

همچنین گزارش مذکور مدعی است که آی‌فون‌های جدید احتمالا به‌همراه یک لنز تله‌فوتو با بزرگ‌ نمایی 3 برابری تولید شده و از قابلیت شارژ بی‌سیم سریع‌تر با توان 15 وات پشتیبانی خواهند کرد. بعلاوه گزارش با طرح ادعایی مشکوک معتقد است که آی‌فون‌های جدید از نمایشگرهایی با نرخ نوسازی 90 تا 120 هرتزی استفاده می‌کنند. آی‌پد پروهای اپل مجهز به نمایشگر 120 هرتزی هستند؛ لذا در صورت صحت این خبر، به‌ کارگیری چنین نمایشگرهایی در آی‌فون بدون افزایش قابل‌ توجه هزینه‌های تولید پدیده بسیار مطلوبی به‌ نظر می‌رسد.

وب‌سایت AppleInsider خاطرنشان کرده که iCTech شهرت بسیار پایینی دارد و در بسیاری از موارد، اطلاعات نادرستی را منتشر می‌کند؛ اگرچه صحت برخی از آن‌ها نیز به اثبات رسیده است. در این مورد نیز توصیه می‌شود که اخبار مطرح شده را چندان جدی نگیرید.نظرات کاربران
ارسال نظر