اخبار
احتمال عرضه اسمارت‌فون فوق‌مقاوم جدید سامسونگ طی سال جاری!
04\03\1398               منبع:  itresan.com

 

هندست‌های سری Xcover سامسونگ مخصوص مشتریانی هستند که مقاومت بالای اسمارت‌فون را به مشخصات فنی آن ترجیح می‌دهند. کمپانی کره‌ای به‌ طور معمول حدودا هر 2 سال یک‌بار یک دستگاه Xcover جدید را عرضه می‌کرد و این موضوع بدان معناست که محصول جدید این سری طی سال جاری عرضه خواهد شد.


پیش‌تر و در سال 2015 گوشی Xcover 3 روانه بازار شد؛ در حالی‌که مدل Xcover 4 در سال 2017 پا به بازار گذاشت. لذا عرضه اسمارت‌فون Xcover 5 طی سال جاری توسط سامسونگ نیز اقدامی کاملا منطقی به‌ نظر می‌رسد؛ مگر آنکه این تولید کننده اسمارت‌فون تصمیم بگیرد عرضه سری مذکور را کاملا متوقف نماید.

البته ظاهرا این سناریو در خصوص سری Xcover صادق نخواهد بود؛ چرا که اعضای انجمن GalaxyClub  به دستگاهی رونمایی نشده در یکی از خرده‌ فروشی‌های آلمان اشاره نموده‌اند. گوشی جدید، Xcover 5 نام‌ گذاری نخواهد شد؛ بلکه با نام Xcover 4S عرضه می‌شود. این الگوی نام‌گذاری بدان معناست که هندست جدید در مقایسه با مدل عرضه شده در 2 سال گذشته ارتقاء چشمگیری را تجربه نخواهد کرد.

بر اساس اطلاعات فهرست، گلکسی Xcover 4S با برچسب قیمتی 250 یورویی عرضه خواهد شد. این قیمت‌ گذاری بدان معناست که هندست مذکور یک محصول میان‌ رده و نه رده بالا به‌ شمار می‌رود. خرده‌ فروشی آلمانی هیچ‌ گونه تصویر یا جزئیاتی در خصوص مشخصات فنی دستگاه منتشر نکرده است؛ اما نخستین هفته از ماه ژوئن به‌ عنوان چارچوب زمانی عرضه این گوشی در نظر گرفته شده است.

این نخستین بار نیست که اخباری پیرامون عرضه یک اسمارت‌فون فوق‌ مقاوم جدید توسط سامسونگ به گوش می‌رسد؛ اما اینبار با موثق‌ ترین خبرها در این زمینه سر و کار داریم. ظاهرا گلکسی Xcover 4S با سیستم‌ عامل اندروید 9 پای و 3 گیگابایت رم عرضه خواهد شد؛ اما این موارد تنها اطلاعات منتشر شده در خصوص مشخصات گوشی آینده سامسونگ محسوب می‌شوند.نظرات کاربران
ارسال نظر