اخبار
اسامی پیشنهادی هواوی برای گوشی خم‌شدنی خود لو رفت!
02\09\1397               منبع:  itresan.com

گوشی‌های خم‌شدنی، شبکه 5G و صفحه نمایش‌هایی با برش یا حفره را باید سردمداران فناوری‌های جدید در سال 2019 بدانیم که شرکت‌ها در تلاش برای پیشی گرفتن از یکدیگر هستند. طبیعتا اخبار و شایعات فراوانی پیرامون هر کدام از موارد گفته شده منتشر می‌شود. حال نوبت به گوشی‌هایی با صفحه نمایش خم‌شدنی از طرف شرکت هواوی رسیده است.

 


اسنادی توسط AndroidHeadlines منتشر شده است که در آن نام‌های پیشنهادی چینی‌ها برای گوشی خم‌شدنی خود دیده می‌شود. در این برگه درخواست نام تجاری که توسط هواوی تکمیل شده شاهد حضور چهار نام هستیم: میت F، میت Flex، میت Flexi و میت Fold. چند نکته از این نام‌گذاری‌ها مشخص می‌شود؛ اول این که هواوی در نظر دارد در نام گوشی ویژگی اصلی آن، یعنی قابلیت انعطاف، مشخص باشد. نکته دیگر مربوط به میت می‌شود که جز جدایی‌ناپذیر اسامی است و نشان می‌دهد که محصول تولیدی از سری محصولات خانواده میت خواهد بود.

 

اگر پیگیر اخبار گوشی‌های خم شدنی باشید، حتما اطلاع دارید که یکی از اسامی پیشنهادی برای اسمارت‌فون خم‌شدنی سامسونگ، گلکسی F است. پس نکته بعدی را می‌توان شباهت نام‌گذاری محصولات دو رقیب چینی و کره‌ای دانست. البته باید این مورد را مد نظر داشت که اگر شرکت‌ها بخواهند نام محصول خود بیانگر ویژگی آن باشد، انتخاب‌ها بسیار محدود خواهد شد.

در هر صورت برگه‌های درخواست ثبت نام تجاری، تنها محض احتیاط پر می‌شوند و امکان آن وجود دارد که محصول نهایی با نامی کاملا متفاوت عرضه شود. با این وجود به نظر می‌رسد در نهایت شاهد آن باشیم که یکی از دو واژه Flex یا Fold قسمتی از نام گوشی خم‌شدنی هواوی را تشکیل دهد. گفته می‌شود بازه زمانی برای رونمایی رسمی از این هندست بین ماه‌های فوریه و مارس سال بعد میلادی خواهد بود. البته مانند Flex یا Fold، تاخیر نیز جز جدایی‌ناپذیر معرفی و عرضه گوشی‌های خم‌شدنی است.نظرات کاربران
ارسال نظر