اخبار
اطلاعات جدیدی از صفحه نمایش و باتری سامسونگ گلکسی اس 10 بدست آمد
23\10\1397               منبع:  digiro.ir

 

در مدت اخیر شایعه‌های فراوانی از گوشی پرچم‌دار در شرف عرضه سامسونگ را شنیده‌ایم. منابع بسیاری به مرور اطلاعات جدیدی از سامسونگ گلکسی اس 10 فاش کرده‌اند. با وجود خبرهای ضد و نقیض متعدد و گاهی متضاد، اکنون، می‌توان نگاه کلی از مشخصات این تلفن‌ پرچم‌دار را پیش‌‍بینی کرد. با وجود این که زمان زیادی تا 20 فوریه برابر با تاریخ معرفی رسمی اس 10 مانده اما به تازگی دو مشخصه مهم صفحه نمایش و باتری سامسونگ گلکسی اس 10 از سوی چند منبع آگاه، فاش شده است.

 

 

یک منبع مطلع، تعدادی از اطلاعات از پیش شایعه شده را تایید کرده است. بنا به گزارش‌ این منبع، صفحه نمایش و باتری سامسونگ گلکسی اس 10 شاهد ارتقا قابل توجه خواهند بود. طبق اظهارات این منبع، این تلفن در رنگ‌های سیاه، سفید، آبی و سبز قابل سفارش خواهد بود و دوربین سلفی دوگانه را تنها در نمونه «اس 10 پلاس» در دسترس خواهیم داشت.

 

طبق تصویری که افشا کننده‌ای با عنوان “CompareRaja”، منتشر کرده است، مدل اس 10 پلاس از صفحه نمایش 6.4 اینچی با باتری 4000 میلی‌آمپر ساعت عرضه خواهد شد. صفحه نمایش مدل معمولی در ابعاد 6.1 اینچی و باتری سامسونگ گلکسی اس 10 با ظرفیت 3500 میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. در نهایت در مدل اس 10 لایت، اندازه 5.8 اینچی برای صفحه نمایش و ظرفیت 3100 میلی‌آمپر ساعت را برای برای باتری آن، شاهد هستیم.

 

 

اگر اخبار تلفن پرچم‌دار جدید سامسونگ را دنبال کرده باشید، می‌دانید که این محصول قرار است در 5 مدل مختلف با 3 مدل اولیه عرضه شود که هر یک تفاوت‌های ظاهری و سخت‌افزاری با یک دیگر خواهند داشت. در مدل «لایت»، یک طرح اضافی با رنگ زرد در دسترس خواهد بود. این مدل از اسکنر جانبی در سطح کناری خود برخوردار است.

یکی از دو مدل آتی سامسونگ گلکسی اس 10 ممکن است با نام “S10 E” با پشتیبانی از شبکه “5G E” به جهت استفاده تحت پوشش اپراتور “AT&T”، عرضه شود. 5G E به طور کامل مشابه نسل پنجم شبکه ارتباطی موبایل نیست و تنها تحت اپراتور آمریکایی AT&T استفاده خواهد شد پس با این تعریف، دستگاه گلکسی S10 E توانایی اتصال به شبکه 5G را نخواهد داشت. البته مدل‌های گلکسی اس 10 هنوز به پایان نرسیده و یک نمونه با پشتیبانی از 5G در اواخر سال میلادی جاری، عرضه خواهد شد.نظرات کاربران
ارسال نظر