اخبار
ال‌جی در کنفرانس جهانی موبایل از گوشی تاشوی خود رونمایی خواهد کرد!
29\10\1397               منبع:  digiro.ir

 

CES 2019 تمام شده است و ماه آینده منتظر کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا هستیم. شیائومی حضور خود را در این کنفرانس تأیید کرده و سونی نیز آنجا حضور خواهد داشت. طبق خبرهایی که از کره‌ی جنوبی به گوش می‌رسد ال‌جی نیز در این کنفرانس حضور دارد و گوشی تاشوی خود را به نمایش خواهد گذاشت.

این دستگاه جدید صفحه‌ی انعطلاف‌ پذیری همچون گلکسی اف سامسونگ یا طراحی هوآوی نخواهد داشت. طبق گفته‌های یکی از نمایندگان این شرکت این گوشی مشابه زدتی‌ای اکسون ام خواهد بود با این تفاوت که فضای خالی کمتری بین دو نمایشگر وجود دارد و می‌توانند با اتصال به یکدیگر یک نمایشگر بزرگ را شکل دهند. دلیل این طراحی و عدم استفاده از نمایشگر تاشو قیمت محصول است، ال‌جی می‌خواهد قیمت این گوشی خود را به جای 2 میلیون وون کره‌ی جنوبی (1800 دلار) در محدوده‌ی 1 میلیون ون کره‌ی جنوبی (کمتر از 900 دلار) نگه دارد.

 

 

زدتی‌ای اکسون ام


نائب رئیس هیئت مدیره‌ی ال‌جی در نمایشگاه سی‌ای‌اس اعلام کرده بود که ال‌جی قصد دارد با تغییر ظاهر گوشی‌های خود رقابتی بودن محصولاتش را حفظ کند. منابع کره‌ای اعلام کرده‌اند که این دستگاه جدید مجهز به «ورودی بدون لمس» خواهد بود که از فاصله‌ی 20 الی 30 سانتی‌متری حرکات دست را تشخیص می‌دهد تا کاربران بتوانند در هر شرایطی از گوشی خود استفاده کنند. این تکنولوژی در سری گوشی‌های G و V و همچنین گوشی‌های تاشوی ال‌جی وجود خواهد داشت.

 

 

 

منبع: دیجی رونظرات کاربران
ارسال نظر