اخبار
اولین رندر از خانواده گلکسی S10 را ببینید
30\10\1397               منبع:  itresan.com

 

بدون شک گلکسی S10 یکی از محصولاتی است که دوستداران فناوری بی‌ صبرانه در انتظار آن هستند. به‌ تازگی ایوان بلاس، لو دهنده معروف دنیای تکنولوژی یک رندر از سه عضو خانواده گلکسی S10 منتشر کرده است که نمای جلو و پشتی این هندست را به ما نشان می‌دهد.

 


تصویر بالا رندر سه پرچم‌دار آتی سامسونگ را به‌ نمایش می‌گذارد که به ترتیب از سمت چپ مربوط به گلکسی S10E (یا گلکسی S10 لایت)، گلکسی S10 و گلکسی +S10 است. همان‌طور که مشخص است ارزان‌ ترین عضو خانواده گلکسی S10 از دو سنسور به عنوان دوربین اصلی استفاده می‌کند، اما دو عضو دیگر به یک دوربین سه‌ تایی مجهز خواهند بود. هم‌چنین در گلکسی S10E خبری از سنسور پایش ضربان قلب نخواهد بود.

همان‌طور که مشخص است در هیچ‌کدام از هندست‌ها سنسور اثر انگشت در کیس پشتی مشاهده نمی‌شود، این موضوع نشان‌ دهنده استفاده از سنسور اثر انگشت ادغام شده با نمایشگر و یا قرار گرفته در بخش دیگری از اسمارت‌فون است.

سامسونگ در این نسل نیز کلید سخت افزاری دستیار بیکسبی را حفظ کرده است. هم‌چنین وجود یک شیار در کیس محافظ نشان می‌دهد در این پرچم‌دار هم‌چنان استفاده از پورت 3.5 میلی متری امکان‌پذیر است. این سه اسمارت‌فون با نمایشگرهای 5.8، 6.1 و 6.4 اینچی معرفی و روانه بازار خواهند شد.نظرات کاربران
ارسال نظر