اخبار
تصاویر اولیه‌ی آیفون XI – آیفون 11 منتشر شد
27\10\1397               منبع:  digiro.ir

 

سری گوشی‌های 2019 آیفون ( آیفون 11 ) هنوز در مرحله‌ی آزمایش‌های تأیید مهندسی هستند. چنین چیزی به این معنی است که گرچه ممکن است طراحی این گوشی‌ها کامل به نظر برسد،اما هیچ چیزی قطعی نیست. و فقط یک هفته پس از اینکه طراحی بحث‌برانگیز این گوشی‌های جدید را بررسی کردیم، نمونه‌های اولیه‌ی دیگری نیز در اختیارمان قرار گرفته است.

همانطور که پیش از این انتظار می‌رفت، این مدل خاص مجهز به ناچ (notch، بریدگی بالای نمایشگر گوشی) است، بلندگوی مخصوص گوش کمی بالاتر رفته و از تکنولوژی نمایش درون صفحه برای پیاده‌سازی آن استفاده شده است. همچنین نسبت فضای بدنه به نمایشگر نیز کمی کاهش داشته است اما چنین چیزی به سختی قابل مشاهده است.

 

 

طراحی‌های چشمگیرتر را زمانی می‌بینیم که گوشی را به پشت برگردانیم. ماژول دوربین بدشکلی که در مدل لو رفته‌ی قبلی دیده بودیم دیگر در این مدل مشاهده نمی‌شود و در عوض آن، این ماژول به صورت افقی قرار گرفته است. برخلاف آیفون 7 پلاس و آیفون 8 پلاس که مجهز به امکان مشابهی بودند، دوربین‌های آیفون XIآیفون 11 در میانه‌ی بدنه قرار گرفته است و حالتی شبیه به LG V40 ThinQ دارد. این گوشی همچنین مجهز به سیستم دوربین سه‌ گانه و حلقه‌ی فلش ال‌ای‌دی است.

 

 

منتشرکننده‌ی این تصاویر اعلام کرد که در این مرحله از طراحی بر خلاف شایعات موجود، این گوشی مجهز به پورت USB-C نبوده و از اتصال لایتنینگ بهره می‌گیرد.

به نظر می‌رسد دو احتمال برای سری گوشی‌های 2019 اپل وجود داشته باشد. از یک طرف اپل می‌تواند هر دوی این طراحی‌ها را اجرا کرده و آن‌ها را به عنوان گوشی‌هایی مجزا به بازار ارائه کند. از طرف دیگر نیز ممکن است این غول تکنولوژی یکی از این طراحی‌ها را به کلی حذف کرده و سری گوشی‌های آیفون 11 خود را بر اساس طراحی منتخب خود به بازار عرضه کند.

 نظرات کاربران
ارسال نظر