اخبار
تصاویر مربوط به کیس‌های سامسونگ گلکسی A80 منتشر شد
26\01\1398               منبع:  itresan.com

 

صرف‌ نظر از سلایق شخصی کاربران در خصوص پنل‌های ناچ‌دار، حفره‌دار و صفحات تاشو یا سایر ایده‌های کنونی جهت توسعه فضای حقیقی نمایشگر گوشی‌های موبایل، یقینا اکنون در میانه عصر نسبتا جذاب رنسانس طراحی اسمارت‌فون‌ها قرار داریم. حتی با وجود دستگاه‌های جدید و ارزنده‌ای مانند سامسونگ گلکسی A80 که به روح طراحی تجربی عینیت می‌بخشند؛ اما کماکان این گجت‌ها تا حد زیادی به طراحی برتر “ساندویچ شیشه‌ای” امروزی وابسته هستند. لذا حفظ زیبایی آن‌ها مستلزم رعایت سطوح حفاظتی و مراقبتی مشخصی است.


بدیهی است که طراحی کیس برای این دستگاه‌ها به‌ نوبه‌ خود چالشی کاملا جدید و هیجان‌ انگیز محسوب می‌شود. تولید کیس رسمی اسمارت‌فون گلکسی فولد یک نمونه دشوار و بالقوه پرهزینه بود و این موضوع با توجه به برچسب قیمتی 120 دلاری کیس کاملا مشخص است. اما قیمت‌ گذاری یک مقوله ذهنی است و مطمئنا با گذر زمان سیری نزولی را طی خواهد کرد. در این میان کشف الگوهای واقعی طراحی کیس، موضوعی واقعا جالب‌ توجه از نظر بسیاری از علاقه‌ مندان دنیای موبایل است. به همین دلیل در ادامه به بررسی چندین گزینه اولیه ارایه شده توسط الیکسار؛ تولید کننده قابل‌اعتماد کیس‌های اسمارت‌فونی می‌پردازیم. این کیس‌ها پیش‌تر برای گوشی گلکسی A80 و مکانیسم دوربین بازشونده و چرخنده آن در قاب میانی عرضه شدند.

 

 

 

کیس جیبی باریک الیکسار از جنس چرم اصل

 

کیس جیبی باریک از جنس چرم طبیعی نخستین محصول الیکسار در این طیف به‌شمار می‌رود. ظاهرا این محصول در زمینه طراحی مفهومی یک کیس، رویکردی نسبتا آزادانه‌تر را لحاظ نموده است. این ساختار در پخش پشتی کیس مشهود بوده و تا لبه ماژول دوربین توسعه پیدا می‌کند. بعلاوه به منظور اتصال این قسمت به بدنه گوشی از نوعی سطح چسبنده استفاده می‌شود. این موضوع اساسا بیانگر این واقعیت است که بخش‌های جانبی گلکسی A80 به جز قسمت تحتانی دکمه‌های تنظیم میزان بلندی صدا تا حدود زیادی بدون پوشش باقی خواهند ماند. الگوی مورد استفاده در این بخش از کیس به‌ عنوان یک لولا عمل کرده و بر روی پنل شیشه‌ای جلویی گوشی قرار می‌گیرد.

 
در این حالت حداقل از نمایشگر به‌ طور کامل محافظت خواهد شد. کیس جیبی باریک چرمی بسیار شیک و جذاب به‌نظر می‌رسد. در حال حاضر وب‌سایت الیکسار یک مدل مشکی و قهوه‌ای این کیس را با قیمت 21.99 دلار در فهرست خود قرار داده است.

  

  

 

کیس ژله‌ای فلکسی‌شیلد الیکسار

 

کیس ژله‌ای فلکسی‌شیلد محصول دیگری از شرکت الیکسار است که سطح حفاظتی اندکی بالاتر را به کاربران ارائه می‌دهد. این محصول همانند یک کیس نرم معمول، تمامی بخش‌های جانبی گوشی را تحت پوشش قرار داده و با بهره‌ گیری از یک شکاف، فضایی میان نمایشگر و کلیه سطوح تخت ایجاد می‌کند. موضوع جالب‌ توجه این است که الیکسار در قسمت پشتی قاب و پایین‌تر از دوربین گوشی، برشی ایجاد نموده است؛ در حالی‌ که نوار باریک اطراف قسمت ثابت فریم فوقانی کماکان به قوت خود باقی خواهد ماند.

 

 

کیس ژله‌ای فلکسی‌شیلد از مواد اولیه غیرلغزنده ساخته شده و اکنون در مدل‌های آبی، مشکی و شفاف بی‌ رنگ در وب‌سایت الیکسار به نمایش گذاشته شده است. این کیس تنها 6.99 دلار قیمت دارد که در مقایسه با قیمت کیس‌های اسمارت‌فون گلکسی فولد رضایت‌بخش است.نظرات کاربران
ارسال نظر