اخبار
دردسرهای تماشای ویدئو در اینستاگرام به پایان می‌رسد
11\01\1398               منبع:  itresan.com

 

یکی از معایب بزرگ اینستاگرام قسمت پخش ویدئو است چرا که کاربران این شبکه اجتماعی امکان کنترل ویدئوهای در حال پخش را ندارند و اگر بخشی از آن را از دست بدهند باید دوباره ویدئو را از اول ببینند.


حال طبق گزارشات رسیده به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال اضافه کردن یکی از پیش پا افتاده‌ ترین قابلیت‌ها به اپلیکیشن خود است.

یکی از کاربران این شبکه اجتماعی به نام wong اخیرا گزارش داده که نوار کنترل ویدئو به نسخه بتا اینستاگرام افزوده شده که در بالای ویدئو قرار گرفته و از چپ به راست حرکت می‌کند. با افزوده شدن این نوار، کاربران به راحتی می‌توانند ویدئوهای در حال مشاهده را جلو یا بدون نیاز به راه اندازی مجدد، چند ثانیه‌ای آن را به عقب ببرند.


 

ویدئوهای منتشر شده در بخش IGTV به این ویژگی مجهز بوده اما برای اولین بار برای ویدئوهای بخش فید نیز برای برخی از کاربران در دسترس قرار گرفته است. هنوز به طور واضح مشخص نیست که آیا شاهد این قابلیت برای ویدئوهای بخش استوری هستیم یا خیر، اما با توجه به زمان کوتاه 15 ثانیه‌ای ویدئوهای آن شاید زیاد جای خالی این ویژگی حس نشود.

سال‌هاست که کاربران اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی مختلف همانند توییتر خواستار اضافه شدن چنین قابلیتی بودند که بالاخره اینستاگرام در برابر خواسته کاربرانش تسلیم شد و به زودی ویژگی مورد نظر در اختیار همه قرار می‌گیرد.نظرات کاربران
ارسال نظر