اخبار
سامسونگ در حال ساخت دو نمایشگر دوگانه تاشو با ابعاد جدید است!
04\02\1398               منبع:  itresan.com

 

گزارشات جدید حاکی از آن است که شرکت سامسونگ در حال کار به منظور ساخت نمایگشر‌های دوگانه تاشونده در ابعاد 8 و 13 اینچ است. انتظار می‌رود این پنل‌ها در همین سال 2019 آماده شوند، ولی هنوز مشخص نیست در چه زمانی محصولات مجهز به این نمایشگر‌های در حال ساخت به بازار عرضه خواهند شد.

 

 

طرح نمایشگر تاشو نوع G که به نظر 8 اینچی می‌رسد


به نوشته نشریه کره‌ای The Bell، دو نوع طراحی نیز بدین منظور در حال توسعه است که فعلا به اسامی نوع G و نوع S خوانده می‌شوند. گفته می‌شود این حروف برگرفته از نوع شکل طراحی‌ها است. برای درک بهتر این موضوع ابتدا تصاویر موجود را تماشا کنید. به نظر می‌رسد که نمایشگر‌های 8 اینچی مربوط به طراحی نوع G و نمایشگر‌های 13 اینچی مرتبط با طرح نوع S باشند.

 

.

طرح نمایشگر تاشو نوع S که احتمالا 13 اینچی خواهد بود

 

همچنین این احتمال می‌رود شرکت سامسونگ این طرح‌ها را به منظور رقابت با تبلت‌های آی‌پد مینی و آی‌پد پرو اپل که دارای نمایشگر‌هایی با ابعاد مشابه هستند، آماده کرده باشد. در نمایشگر نوع G، در زمان تاشدن، هنوز هم بخش نمایشگر در بخش پشت در معرض دید قرار دارد و کاربر می‌تواند از آن استفاده کند در حالی که در نوع S نمایشگر تنها در قسمت جلویی دیوایس قرار دارد و در حالت تاشو به طور کامل از دسترس خارج می‌شود و نمی‌توان از آن استفاده نمود.نظرات کاربران
ارسال نظر