اخبار
قیمت سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس در ایران مشخص شد!
17\05\1398               منبع:  itresan.com

 

پس از معرفی گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس که بامداد امروز در نیویورک آمریکا انجام شد، قیمت آن‌ها نیز اعلام گردید که با یک حساب و کتاب ساده می‌توانیم متوجه بهای این محصولات در بازار کشورمان نیز بشویم.

 

قیمت گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با رم ۸ گیگابایت و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت، ۹۵۰ دلار خواهد بود. اگر به سراغ گلکسی نوت ۱۰ پلاس با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایتی بروید، بایستی سر کیسه را شل‌تر کرده و ۱۱۰۰ دلار ناقابل بپردازید! همین محصول با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی قیمتی ۱۲۰۰ دلاری خواهد داشت.

اگر به فناوری‌های جدید و 5G هم علاقه‌ مند هستید، بایستی که ۲۰۰ دلار بیشتر را پرداخته و برای نوت ۱۰ پلاس ۲۵۶ گیگابایتی ۱۳۰۰ و برای نسخه ۵۱۲ گیگابایتی مبلغ ۱۴۰۰ دلار را به حساب سامسونگ واریز نمایید.

گفتنی است که اگر گوشی‌های سامسونگ را زودتر سفارش دهید، ۱۰۰ دلار گیفت کارت سامسونگ برای نوت ۱۰ و ۱۵۰ دلار برای خرید نوت ۱۰ پلاس دریافت می‌کنید.


قیمت گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس در ایران

با توجه به آنکه قیمت دلاری محصولات فوق مشخص شده است، پس می‌توان بهای آن‌ها را در کشورمان نیز حدس زد. البته سیاست سامسونگ ممکن است بسته به هر کشور متفاوت بوده و با کمی تغییرات عرضه شود اما تفاوت‌ها آن قدر زیاد نیست. بدین خاطر می‌توان پیش بینی کرد در صورت ورود رسمی گلکسی نوت ۱۰ به بازار ایران، بهای آن با قیمت ارز امروز که در حدود ۱۲ هزار تومان است با افزودن هزینه مرتبط با گمرک و رجیستری چیزی در حدود ۱۲.۵ میلیون تومان برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی خواهد شد.

قیمت گلکسی نوت ۱۰ پلاس هم رقمی در حدود ۱۴.۵ میلیون تومان در نسخه پایه بوده و بعید هم به‌ نظر می‌رسد که نمونه 5G به‌صورت رسمی وارد کشور شود چرا که هنوز این فناوری راه اندازی نشده و دلیلی برای صرف هزینه بیشتر وجود ندارد.

البته بایستی باز منتظر ماند و امید داشت که سامسونگ برای کشور ما تمهیداتی بیاندیشد تا بلکه پرچم‌داران جدید و قدرتمندش با بهایی بهتر و رقابتی‌تر در بازار ایران ارایه شده و کاربران بتوانند طعم این غول‌های دوست داشتنی را از نزدیک بچشند.نظرات کاربران
ارسال نظر