اخبار
لنز ایرانسل خدمات ویژه ناشنوایان ارائه می‌دهد!
13\09\1397               منبع:  digiro.ir

لنز ایرانسل خدمات ویژه‌ ناشنوایان و کم‌شنوایان ارائه کرده است تا این افراد به تماشای برنامه‌ای این تلویزیون بپردازند.

 

خدماتی که از طریق لنز ایرانسل به ناشنوایان و کم‌شنوایان ارائه می‌شود عبارتند از راهنمای ویژه ناشنوایان و زیرنویس که هم اکنون در برخی از محتواهای این تلویزیون اینترنتی برای این دسته از افراد قابل استفاده است.

اپراتور دوم تلفن همراه ایران اعلام کرده که با ارائه این خدمات سعی دارد تجربه‌ای نو از زندگی دیجیتال را در اختیار مشترکان خود قرار دهد، به همین دلیل با اضافه کردن این امکان از الفبا و اعداد به زبان ناشنوایان بهره گرفته است تا این دسته از مشترکان نیز بتوانند از محتواهای اختصاصی خود در تلویزیون لنز استفاده کنند.

لنز علاوه بر پخش کانال‌های تلویزیونی صداوسیما و شبکه‌های اختصاصی خود، امکان دسترسی به مجموعه‌های متنوعی از برنامه‌ها، فیلم‌های مستند، فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و سینمای خانگی را به مشترکان ارائه می‌هد.

پیش از این ایرانسل برای  افراد کم‌بینا و کم‌توان امکانی فراهم کرده بود تا بتوانند از وب‌سایت این شرکت هم‌چون دیگر کاربران استفاده کنند.

ایرانسل یکی از ۵ شرکتی است که توانسته از سوی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با دریافت مجوز تلویزیون تعاملی را دریافت کند. این شرکت با استفاده از این مجوز تلویزیون اینترنتی لنز را از سال ۱۳۹۵ راه‌اندازی کرده‌ است. این تلویزیون اینترنتی هم
‌اکنون از طریق اپلیکیشن موبایل و همچنین نسخه وب برای تمامی کاربران در دسترس قرار دارد.

پخش زنده مسابقه‌ها و برنامه‌های ورزشی و فرهنگی، ضبط خودکار برنامه‌های زنده در زمان‌بندی‌ تنظیم شده، مشاهده جدول برنامه‌های پخش شده از شبکه‌های مختلف تلویزیونی(شبکه‌های صداوسیما و شبکه‌های اختصاصی لنز)، مشاهده برنامه‌های موردنظر در بخش آرشیو تا هفت روز و افزودن برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه به فهرست علاقه‌مندی و دسترسی آسان‌تر به آن‌ها از جمله خدماتی است که تلویزیون اینترنتی لنز اینترنت در اختیار کاربران و بینندگانش قرار می‌دهد.نظرات کاربران
ارسال نظر