اخبار
نام نهایی مدل‌های سه‌گانه گلکسی اس 10 فاش شد!
01\10\1397               منبع:  digiro.ir

 


سامسونگ هر سال معمولاً دو نسخه از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس را روانه بازار می‌کند که در برخی مشخصات مانند اندازه صفحه نمایش با یکدیگر تفاوت دارند. اما این روند امسال تاحدودی تغییر کرده و سامسونگ برای اولین بار قصد دارد 3 (یا حتی 4) مدل از گوشی گلکسی اس 10 را وارد بازار کند. با اینکه تاکنون شایعاتی زیادی در مورد این خانواده جدید از پرچمدارهای سامسونگ منتشر شده اما تا به امروز هیچ اشاره دقیق و مستندی به نام نهایی آن‌ها نشده بود. تا اینکه امروز بالاخره به لطف پستی که وب سایت MobileFun به نقل از بن گسکین (یکی از فاش کنندگان مطرح اطلاعات گوشی‌های معرفی نشده) منتشر کرده، به نظر می‌رسد که پرچمدارهای جدید سامسونگ با نام‌های گلکسی اس 10 لایت (Galaxy S10 Lite)، گلکسی اس 10 پلاس (Galaxy S10 Plus) و گلکسی اس 10 اج (Galaxy S10 Edge) عرضه خواهند شد.

شایعاتی که در حال حاضر پیرامون گوشی‌های سری گلکسی اس 10 وجود دارند، ادعا می‌کنند که در سال 2019 حداقل 3 مدل مختلف از این محصول روانه بازار خواهد شد. در واقع این بار قرار است یک مدل ارزان قیمت‌تر نیز عرضه شود که به جای صفحه نمایشی با لبه‌های منحنی، از یک نمایشگر تخت استفاده خواهد کرد. انتظار می‌رود این مدل به عنوان مدل لایت شناخته شود.

 

 

با این حال، نام مدل‌های پلاس و اج کمی گیج کننده است؛ خوب، می‌توان انتظار داشت که مدل پلاس به پیشرفته‌ترین و بزرگ‌ترین پرچمدار سامسونگ اشاره داشته باشد، اما در عین حال اگر حداقل دو مدل از گوشی‌های گلکسی اس 10 به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهند بود، در این صورت پسوند اج در مدل سوم چه مفهومی می‌تواند داشته باشد؟ با اینکه سامسونگ قبلاً هم از نام تجاری اج در گوشی‌هایش استفاده کرده بود، اما در چند سال گذشته منحنی بودن لبه‌های نمایشگر به جزئی ثابت از پرچمدارهای این شرکت تبدیل شده و به نظر نمی‌رسد پسوند اج در گلکسی اس 10 به این معنی و مفهوم به کار گرفته شود.

در هر صورت، بهتر است فعلاً به تمام این گزارش‌ها به دیده شک و تردید نگاه کرده و منتظر اعلام رسمی سامسونگ بمانیم. البته از آنجا که انتظار می‌ود گوشی‌های سری گلکسی اس 10 در اوایل سال 2019 معرفی شوند، لازم نیست زیاد صبر کنیم و به زودی به پاسخ تمام سؤالات خود خواهیم رسید.نظرات کاربران
ارسال نظر