اخبار
Walkie Talkie قابلیت ارسال پیام صوتی در اینستاگرام
21\09\1397               منبع:  itna.ir

 

اینستاگرام، قابلیت فرستادن صوت را نیز به پلتفرم خود افزود.


از تایپ کردن در دایرکت اینستاگرام خسته شده‌اید؟!

البته اینستاگرام جدای از جذابیت‌های زیادی که برای کاربرانش دارد، به گفته بسیاری از کاربران، فقدان ویژگی فرستادن صوت، گاهی باعث خستگی کاربران و حتی بی پاسخ گذاشتن برخی دایرکت‌ها می‌شد.

به نقل از TechRdar ، اما کمپانی اینستاگرام نیز بیکار ننشسته و برای تکمیل‌تر کردن ویژگی‌هایش، در آخرین نسخه به روز رسانی شده خود، (نسخه 73.0.0.22.185)، به کاربران امکان فرستادن صوت را نیز می‌دهد.
 
استفاده از Walkie Talkie در اینستاگرام بسیار ساده است! مکالمه مورد نظر را باز کنید، روی دکمه میکروفن فشار دهید و صدایتان را ضبط کنید!

گفتنی است ویژگی Walkie Talkie حدود 6 ماه پس از اعلام اینستاگرام مبنی بر مجهز شدن این شبکه اجتماعی به مکالمه ویدئویی عرضه شده که توجه کاربران و کارشناسان را به خود جلب کرده است.
همچنین مکالمه ویدئویی نیز به کاربران این امکان را می‌دهد تا با یک یا چند نفر به طور همزمان به صورت تصویری ارتباط برقرار نمایند.
 

 

 

انتظار می‌رود که این قابلیت جدید نیز برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه گردد.
کمپانی اینستاگرام این شایعه را نیز تکذیب نکرده است، بدین ترتیب می‌توان به ارائه این ویژگی برای انواع گوشی‌ها امیدوار بود.
 
نکته قابل توجه این است که اینستاگرام، با ارائه این ویژگی‌ها، درحال تبدیل شدن به یکی از کاربردی‌ ترین و البته محبوب‌ ترین شبکه‌های اجتماعی است که خدمات پیام‌ئرسان‌ها را نیز ارائه می‌دهد.نظرات کاربران
ارسال نظر